Perfektní!Moc jsem si odpočinul, múžu jen doporučit.
Byla jsem na mnoho masážních,avšak tahle masáž předčila mé očekávání!jedním slovem BOŽSKÉ!Nebyla jsem naposledy:) těším se na příště:)
Vynikající masáž až jsem litoval toho, že jsem si dal jen 60 minut. Už teď se těším na další. Vřele a od srdce doporučuji. Paní masérka je jednička se zlatýma ručičkama...
Zázemí je skromné, ale útulné. Nemáte problém s ničím a ta hudba, mě donutila si zdřímnout. Velmi doporučuji.
Úžasná masáž, skvělá masérka, příjemné prostředí, vše krásně vonělo. Rozhodně doporučuji!:-)
Masáž byla úžasná moc jsem si to užila masérka byla příjemná a pečlivá určitě si to zopakují a všem vřele doporučuji
Masáž úžasná cítím se skvěle velmi příjemná a hezká masérka má kouzelné ruce spokojenost stoprocent.
Masáž úžasná cítím se skvěle velmi příjemná a hezká masérka má kouzelné ruce spokojenost stoprocent.
Dobrý den právě jsem absolvovala masáž u vás v salonku. Nebudu hodnotit masáž, ktera ani nevím, že proběhla, protože jsem celou hodinu byla nucena poslouchat konverzaci z vedlejšího kadeřnictví. Udelat masážní salon vedle kadeřnictví je opravdu husarský kousek. Lidé si chodí do masérny odpočinout, vypnout. Do kadeřnického salonu se naopak chodí většinou ženy popovídat. Ve frýdku je spousta jiných salonu, kde neslyšíte ani slovo (jen hudbu); tady jsem bohužel šlápla vedle a stálo mě to 800 Kč :(((
Velmi příjemná a účinná masáž, masérka má zlaté ruce, doporučuji.