Perfektní!Moc jsem si odpočinul, múžu jen doporučit.
Byla jsem na mnoho masážních,avšak tahle masáž předčila mé očekávání!jedním slovem BOŽSKÉ!Nebyla jsem naposledy:) těším se na příště:)
Velmi příjemný relax masérka pečlivá určit se objednám znovu
Masáž úžasná cítím se skvěle velmi příjemná a hezká masérka má kouzelné ruce spokojenost stoprocent.
Masáž úžasná cítím se skvěle velmi příjemná a hezká masérka má kouzelné ruce spokojenost stoprocent.
Masáž úžasná cítím se skvěle velmi příjemná a hezká masérka má kouzelné ruce spokojenost stoprocent.
Dobrý den právě jsem absolvovala masáž u vás v salonku. Nebudu hodnotit masáž, ktera ani nevím, že proběhla, protože jsem celou hodinu byla nucena poslouchat konverzaci z vedlejšího kadeřnictví. Udelat masážní salon vedle kadeřnictví je opravdu husarský kousek. Lidé si chodí do masérny odpočinout, vypnout. Do kadeřnického salonu se naopak chodí většinou ženy popovídat. Ve frýdku je spousta jiných salonu, kde neslyšíte ani slovo (jen hudbu); tady jsem bohužel šlápla vedle a stálo mě to 800 Kč :(((
Dobrý den právě jsem absolvovala masáž u vás v salonku. Nebudu hodnotit masáž, ktera ani nevím, že proběhla, protože jsem celou hodinu byla nucena poslouchat konverzaci z vedlejšího kadeřnictví. Udelat masážní salon vedle kadeřnictví je opravdu husarský kousek. Lidé si chodí do masérny odpočinout, vypnout. Do kadeřnického salonu se naopak chodí většinou ženy popovídat. Ve frýdku je spousta jiných salonu, kde neslyšíte ani slovo (jen hudbu); tady jsem bohužel šlápla vedle a stálo mě to 800 Kč :(((
Velmi příjemná a účinná masáž, masérka má zlaté ruce, doporučuji.
Všem vřele doporučuji, byla jsem spokojená s kvalitní masáží.Paní masérka má páru a sílu v rukách, opravdu se mi celou hodinu poctivě věnovala. Určitě se ráda objednám znova. M.