Načítám, strpení...

Vaše hodnocení

Miroslav Tomiu010dek


Perfektní!Moc jsem si odpočinul, múžu jen doporučit.

Dominika


Byla jsem na mnoho masážních,avšak tahle masáž předčila mé očekávání!jedním slovem BOŽSKÉ!Nebyla jsem naposledy:) těším se na příště:)

Petr Juu0159u00edu010dek


Vynikající masáž až jsem litoval toho, že jsem si dal jen 60 minut. Už teď se těším na další. Vřele a od srdce doporučuji. Paní masérka je jednička se zlatýma ručičkama...

Karel Szczygiel


Zázemí je skromné, ale útulné. Nemáte problém s ničím a ta hudba, mě donutila si zdřímnout. Velmi doporučuji.

Nela Dittrich


Úžasná masáž, skvělá masérka, příjemné prostředí, vše krásně vonělo. Rozhodně doporučuji!:-)

Dagmar Kramarova


Masáž byla úžasná moc jsem si to užila masérka byla příjemná a pečlivá určitě si to zopakují a všem vřele doporučuji

Majka Dufková


Masáž úžasná cítím se skvěle velmi příjemná a hezká masérka má kouzelné ruce spokojenost stoprocent.

Majka Dufková


Masáž úžasná cítím se skvěle velmi příjemná a hezká masérka má kouzelné ruce spokojenost stoprocent.

Katerina Hanakova


Dobrý den právě jsem absolvovala masáž u vás v salonku. Nebudu hodnotit masáž, ktera ani nevím, že proběhla, protože jsem celou hodinu byla nucena poslouchat konverzaci z vedlejšího kadeřnictví. Udelat masážní salon vedle kadeřnictví je opravdu husarský kousek. Lidé si chodí do masérny odpočinout, vypnout. Do kadeřnického salonu se naopak chodí většinou ženy popovídat. Ve frýdku je spousta jiných salonu, kde neslyšíte ani slovo (jen hudbu); tady jsem bohužel šlápla vedle a stálo mě to 800 Kč :(((

Šárka


Velmi příjemná a účinná masáž, masérka má zlaté ruce, doporučuji.